Pojďme společně ukázat, že dokážeme být „Nejlepší v horších časech“

ROČNÍK 2020

Nominace: do 31. srpna 2021
Přihlášky: do 16. září 2021
Slavnostní vyhlášení výsledků:
19. října 2021

Aktuality

Ze zákulisí: Prvním kandidátem na post „Mladý manažerský talent“ se stává Mgr. Otomar Sláma, MBA, MPA

Ze zákulisí: PaedDr. Petr Paksi, DBA se utká o post Manažera roku 2021

Manažer roku 2021 má své nominované, aneb: Kdo se letos utká o prestižní ocenění?

O nás

Videogalerie

Členové Hodnotitelské komise
27. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Ing. Petr Kazík, Ph.D.

Předseda Hodnotitelské komise
.
ZOBRAZIT PROFIL

Prof. Ing. Eva Kislingerová, CSc.

Člen Hodnotitelské komise
.
.ZOBRAZIT PROFIL

Ing. Libor Witassek, MBA

Člen Hodnotitelské komise
.
.ZOBRAZIT PROFIL

Ing. Miroslav Konvičný

Člen Hodnotitelské komise
.
ZOBRAZIT PROFIL

Mgr. Olga Kupec, Ph.D.

Člen Hodnotitelské komise
.
.ZOBRAZIT PROFIL

Ing. Bořivoj Kačena

Člen Hodnotitelské komise
.
.ZOBRAZIT PROFIL

Ing. Jaromír Zajíček, MPA

Člen Hodnotitelské komise
.
ZOBRAZIT PROFIL

Ing. Soňa van Deelenová

Člen Hodnotitelské komise
.
ZOBRAZIT PROFIL.

Mediální partneři

Hlavní mediální partneři

logo_PG

Mediální partneři

Více info
Magazín pro sdílení vašich priorit
Více info
První časopis na českém trhu určený specificky pro členy statutárních orgánů a vedení organizací, vstupuje již do svého osmého ročníku. Poskytuje aktuální informace z oblasti firemního práva a managementu, nabízí exkluzivní rozhovory se špičkovými ekonomy, podnikateli či právníky a přináší inspiraci pro osobní rozvoj manažerů.
Více info
Oficiální informační a komunikační kanál státní správy pro podnikatele a exportéry. Tento internetový portál nabízí komplexní informace na jednom místě a usnadňuje orientaci v podnikatelském prostředí. Vznikl díky spolupráci CzechTrade a MPO v roce 2001. Každý týden zájemci dostávají také souhrn zpráv v newsletteru BusinessInfo.cz. Zahrnuje rozhovory se zástupci byznysu či příběhy prosperujících firem, oslovuje začínající i zkušené podnikatele, manažery, exportéry i laickou veřejnost.
Více info
Česká informační agentura ČIANEWS přináší denně více než 500 zpráv, tendrů a příležitostí z ekonomiky České republiky. V aplikaci ČIANEWS si můžete nastavit své business zprávy přesně podle Vašich cílů, oboru činnosti nebo Vaší lokality v české i anglické jazykové verzi. Služeb ČIANEWS využívají desítky tisíc manažerů ­ včetně zahraničních investorů i globálních zpravodajských sítí již 20 let.
Více info
Prosperita byla první z trojice tištěných titulů, jimiž vydavatel RIX, s.r.o. vstoupil na český mediální trh v roce 1999. Měsíčník si klade za cíl podporovat tvořivý proces podnikání, inovativní aktivity i diskuzi nad ožehavými tématy v businessu, ráda zveřejňuje pozitivní příklady ze života firem. Oslovuje širokou podnikatelskou veřejnost, přednost mají informace o aktivním postoji k businessu a vytváření trvalých hodnot.
Více info
Prosperita Madam Business se jako první médium v ČR začalo systematicky věnovat ženám v businessu, ať už podnikatelkám nebo manažerkám. Ty se svými nápady, houževnatostí, pílí, schopností myslet v širokých souvislostech i ojedinělým talentem zasluhují o rozvoj podnikatelského prostředí.
Více info
Prosperita Fresh Time oslovuje zejména podnikatele, manažery a investory, kteří vědí, že zdravé sebevědomí je významný prvek jejich životního úspěchu, mají odvahu se prezentovat a považují vystupování v médiích za nedílnou součást dotváření vlastní image. Věnuje se ojedinělým produktům a službám na trhu.
Více info
MM Průmyslové spektrum je technický měsíčník specializovaný na strojírenství vycházející v České republice od roku 1997. Přináší informace o současných domácích i světových trendech v jednotlivých odvětvích oboru s důrazem na výzkum, vývoj, výrobu a praxi. Dalšími okruhy zájmu jsou otázky související s řízením a financováním průmyslových podniků, rozhovory se zajímavými lidmi, recenze, informace o veletrzích a výstavách, technické zajímavosti a další. Časopis je určen střednímu a vyššímu managementu podniků, konstruktérům a technologům, dovozcům a vývozcům, pracovníkům výzkumu a vývoje, učitelům a studentům vysokých a středních odborných škol.
Více info
Časopis od roku 2002 vychází jako čtvrtletník s podtitulem Magazín českého průmyslu, obchodu, dopravy a stavebnictví. Přináší informace o dění v hospodářské sféře v širších souvislostech. Propaguje český průmysl a jeho výsledky, představuje významné společnosti a zahraničí subjekty působící na trhu, podnikatelské a zaměstnavatelské svazy, profesní a zájmové organizace, informuje o spolupráci našich firem se zahraničními partnery. Pozornost věnuje exportu, vědě a výzkumu. Na jeho stránkách vystupují nejvyšší představitelé veřejné správy, majitelé firem, TOP manažeři. Časopis má svou zpravodajskou online verzi www.casopisczechindustry.cz
Více info
Czech & Slovak Leaders zahrnuje Club Magazine a Prague Leaders Magazine. Již od roku 2001 se zaměřujeme na rozhovory s top lídry, firmy, akce na vysoké úrovni, dění v EU, životní styl a kulturu.
Více info
Celobarevný týdeník je nejčtenější titul pro zemědělce. Nabízí komplexní politické a komoditní zpravodajství, pravidelnou stránku EU, kalendář zemědělských akcí, specializované Téma týdne, rubriky Rostlinná výroba, Živočišná výroba, Zemědělská technika. Součástí týdeníku je také téma Ekologické zemědělství. Týdeník Zemědělec má pravidelnou přílohu AGRO-obchod a samostatně vkládanou krajskou přílohu, která se věnuje zemědělství v regionech ČR. Tištěný týdeník má svou online verzi.
Více info

Vyprávíme příběhy firem na sociálních sítích & na dalších on-line kanálech. Specializujeme se na komunikaci a marketing na Linkedin a Faceboku a tím propojujeme fanoušky na značky i značky mezi sebou.

Více info
Celobarevný měsíčník Výrobní družstevnictví je časopisem Svazu českých a moravských výrobních družstev. Oslovuje manažery a podnikatele a také pracovníky výrobních družstev napříč celou republikou. Nabízí články o manažerech družstev, reportáže, právní okénko, zprávy z Bruselu a řadu dalších užitečných informací, včetně produktových.
Více info
Inspirace pro digitální budoucnost firem

Přinášíme:

  • aktuální trendy,
  • novinky v digitalizaci,
  • případové studie,
  • rozhovory

Pokrýváme témata jako:

  • internet věcí,
  • umělá inteligence,
  • machine learning,
  • deep learning,
  • průmysl 4.0
Více info
PRO města a obce – aktuální informace pro zastupitele a úředníky. Měsíčník je určen starostům, tajemníkům, voleným zastupitelům a zaměstnancům obecních, městských a krajských úřadů.