Vyhlášení soutěže Manažer roku 2020 se odkládá na 19. října 2021

Vyhlášení soutěže Manažer roku 2020 se odkládá na 19. října 2021

14 května, 2021

Vážení členové a příznivci České manažerské asociace a soutěže Manažer roku,

v letošním roce chceme vyhlášení soutěže Manažer roku uskutečnit se vší parádou v pražském paláci Žofín. Proto jsme zvolili variantu přesunu termínu z letošního května na 19. říjen 2021. Při zachování původního termínu bychom přišli nejen o možnost networkingu, ale i o krásnou společenskou akci. V říjnovém termínu vyhlášení soutěže také pokřtíme stále se rozrůstající Galerii významných českých manažerů fotografa Jadrana Šetlíka. Zároveň připravujeme vydání dalšího dílu knižní řady Manažeři se lvíčkem, na který se můžete těšit začátkem listopadu. Věříme, že se s vámi brzy osobně setkáme na Žofíně při sklence dobrého vína!

Kateřina Nováková,
projektová manažerka ČMA

 

Vyhlášení 28. ročníku soutěže Manažer roku proběhne v úterý 19. října 2021 v pražském paláci Žofín.
Co je potřeba udělat pro účast v soutěži?

Zaslat do úterý 31. srpna 2021 nominace manažerských osobností na email novakova@cma.cz, nebo poštou na adresu Václavské náměstí 21/831, 113 60 Praha 1. Konečný termín pro podání přihlášek od nominovaných se posouvá na čtvrtek 16. září 2021.

Stáhnout nominační listy a přihlášky

 

Nový předseda Klubu Manažerů roku, profesor Vladimír Mařík z CIIRC ČVUT, o důležitosti soutěže

 

Osobní příběhy v chystané knize Manažeři se lvíčkem

Finalisté letošního ročníku soutěže Manažer roku mohou využít speciální nabídky pro „Early Birds“. Při dodání přihlášky do 31. srpna 2021 jim bude nabídnuta možnost uveřejnění osobního a firemního příběhu v novém dílu knižní řady Manažeři se lvíčkem s podtitulem „U kormidla uprostřed covidové bouře“. Mohou se tak zařadit mezi špičkové manažery, kteří dokázali i tváří v tvář covidové krizi uspět.

 

Křest předchozího dílu Představení autora knihy

 

Vernisáž Galerie významných českých manažerů Jadrana Šetlíka

Během vyhlášení Manažera roku 2020 na pražském Žofíně dojde ke křtu Galerie významných českých manažerů Jadrana Šetlíka. Jeho osobité portréty evokují pocit malířského plátna tvořeného starými mistry a slouží jako odkaz budoucím generacím. V dalším záběru Jadrana Šetlíka tak budou osobnosti oceněny titulem Manažer roku a vybraní finalisté jednotlivých ročníků soutěže.

 

Více informací o galerii Rozhovor Jadrana Šetlíka s prezidentem ČMA

 

Rozhovory a reportáže České manažerské asociace

Finalistům soutěže Manažer roku zajistí Studio ČMA možnost představení své osobnosti i firmy prostřednictvím rozhovorů a reportáží. Ty distribuujeme všemi komunikačními kanály ČMA, které zahrnují nejen webové stránky, sociální sítě a newslettery, ale také podcastové kanály a inzertní prostor v partnerských odborných médiích.

 

Rozhovor s Davidem Klečkou Podcastový kanál ČMA

 

Soutěž studentských esejí

Manažera roku doprovází každý rok soutěž studentských esejí, jež je rozdělena do dvou kategorií – studenti a vysokoškolští pedagogové. Kategorie pro studenty v tomto roce zahrnuje témata Nové profese budoucnosti a Krizový management. Soutěž pro vysokoškolské pedagogy a doktorandy zase nabízí ke zpracování eseje týkající se kritérií soutěže Manažer roku.

 

Podrobnosti soutěže Podrobnosti soutěže