ČESKÁ MANAŽERSKÁ ASOCIACE newsletter / prosinec 2020

ČESKÁ MANAŽERSKÁ ASOCIACE newsletter / prosinec 2020

8 prosince, 2020

Vážené členky a členové České manažerské asociace,

příznivci a podporovatelé,

Děkuji vám za úspěšnou a motivující spolupráci v roce 2020. Byl to rok velmi náročný, ale věřím, že jste složitosti doby zvládli bez větších ztrát, a hlavně ve zdraví. I ve složité době, kdy většina akcí je omezena a dokonce znemožněna, pokračuje vedení ČMA v aktivitách pro své členy. Příkladem je Studio ČMA, ve kterém diskutujeme o aktuálních otázkách naší země i nových trendech managementu.
Koronavirová krize se dotkla i vyhlášení nejlepších manažerů za rok 2019. Nemohli jsme dodržet dvakrát odsouvaný termín slavnostního vyhlášení v paláci Žofín a 3. prosince jsme vyhlásili vítěze s pomocí mediálních partnerů, včetně televize. Vyhlásili jsme také 28. ročník soutěže MANAŽER ROKU 2020.
Naše asociace se bude dále rozvíjet jako jedinečná profesní platforma pro komunikaci a podporu řídících pracovníků, jako pomocník v jejich orientaci v dnešním světě turbulentních změn, jako reprezentant a zastánce jejich oprávněných požadavků směřujících k podstatnému zlepšení kvality managementu, institucí a podmínek pro udržitelný rozvoj země.

S přáním příjemného prožití vánočních svátků a všeho nejlepšího do Nového roku

Ing. Kazík Petr, Ph.D. prezident ČMA

Videopohled na předání cen MANAŽER ROKU 2019

Vyhlášení 28. ročníku MR

Úspěšní manažeři v ČT

Zajímají vás názory nejlepších manažerů, vítězů soutěže MANAŽER ROKU 2019? V pořadu ČT 24 Byznys je prezentovali Jan Juchelka, generální ředitel KB, Hana Šmejkalová, místopředsedkyně představenstva East Bohemian Airport a Martin Hausenblas, ADLER Czech.

Prezident ČMA ve Studiu 6 ČT

V pořadu Studio 6 ČT prezident ČMA a předseda Hodnotitelské komise MR Petr Kazík hovořil o soutěži a nejlepších manažerech. Vystoupil zde i vítěz kategorie Nezisková sféra Petr Kolouch, ředitel ZZS hl. m. Prahy.

MANAŽER ROKU v médiích

Úspěšných manažerských osobností si povšimla média, objevily se i na sociálních sítích.

Ocenění nejlepších v obraze

Fotoohlédnutí za skončených 27. ročníkem MANAŽERA ROKU přibližuje atmosféru při vyhlašování vítězů a udělování cen.

Vše o vítězích a finalistech MR

Připravili jsme pro vás přehled vítězných osobností a finalistů soutěže MR 2019, medailonky, osobní vyznání a videorozhovory.

Studio ČMA – unikátní rozhovory

Hostem Studia ČMA byl Libor Witassek, podnikatel, majitel společnosti DC VISION, krizový manažer.