Ze zákulisí: O titul nejen v kategorii Neziskové sféry letos zabojuje i RNDr. Jiří Hynek

Ze zákulisí: O titul nejen v kategorii Neziskové sféry letos zabojuje i RNDr. Jiří Hynek

26 července, 2022

Organizátoři prestižní soutěže Manažer roku, která má letos již 29. ročník, nelení a mimo přípravy na slavnostní „den D“, který se uskuteční 20. září 2022 současně s konferencí Dne manažerů Vám postupně poodkrývají zákulisí této ankety. Dnes Vám představujeme dalšího zkušeného a inspirativního manažera, jehož mottem je: Jdeš-li nahoru, všechny pěkně zdrav, budeš je potkávat, až půjdeš dolů.“ Dovolte nám představit Vám RNDr. Jiřího Hynka z Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR, který se utká jak o hlavní ocenění, tak i to v soutěžní kategorii managementu a leadershipu „Nezisková aféra.“

  • Proč myslíte, že byste se měl/a stát Manažerem roku 2021 a co by pro vás tento titul znamenal?

Po dobu celé mé pracovní kariéry jsem byl kvalitním manažerem a za mnou zůstávala dobře odvedená práce završena ekonomickými výsledky. Titul manažer roku by pro mě znamenal ocenění za celoživotní práci především v oblasti obranného průmyslu, jenž jsem výraznou měrou pomohl obnovit a dostat na současnou světovou úroveň.

  • Jak se vaše firma přizpůsobila pandemii covidu-19? Co konkrétního jste změnili a vylepšili?

Naše firma zvládala pandemii tak, že nikdo ze zaměstnanců se v kritickém období covidem-19 nenakazil. Po dobu pandemie jsme přešli na krizový režim s maximálním využitím moderních komunikačních technologií. Investovali jsme do vybavení konferenční místnosti, což nám umožnilo řadu jednání přesunout do internetového prostoru. Řadu poznatků v oblasti komunikace využíváme i nyní, neboť šetří čas a peníze.

 

  • Kde vidíte Česko v příštích několika letech?

Bezpečná a prosperující země, ve které mé děti budou chtít žít.

Děkujeme za rozhovor a těšíme se na naši další vzájemnou spolupráci,

Česká manažerská asociace