Tvrdá kriteria přinášejí prestiž i respekt

Tvrdá kriteria přinášejí prestiž i respekt

15 ledna, 2013

20 let vyhledáváme nejlepší manažery. V dubnu vyvrcholí vyhlášením výsledků nejprestižnější manažerská soutěž, MANAŽER ROKU 2012. V polovině února končí období nominace vhodných kandidátů, tj. vyhledávání a hodnocení vynikajících manažerů a manažerek za rok 2012.

Na počátku dubna budou vyhodnoceni a zveřejněni finalisté soutěže a 25. dubna v rámci Dne úspěšných manažerů a firem pak budou slavnostně vyhlášeni vítězi jednotlivých kategoriích, např. MANAŽER ROKU, MANAŽERKA ROKU, TOP 10, VYNIKAJÍCÍ MANAŽER STŘEDNÍ FIRMY, VYNIKAJÍCÍ MANAŽER MALÉ FIRMY, MLADÝ MANAŽERSKÝ TALENT DO 35 LET či manažeři jednotlivých odvětví. Pokud ve svém pracovním okolí znáte vhodného kandidáta, určitě si následující řádky přečtěte.

Projekt MANAŽER ROKU má v České republice již dvacetiletou tradici. Jeho cílem je nezávisle vybrat a zviditelnit nejlepší lídry ve svém oboru – významné osobnosti managementu, jejich metody řízení a přínos pro rozvoj firem a celé ekonomiky. Soutěž má tři garanty, jsou jimi vyhlašovatelé soutěže – Svaz průmyslu a dopravy ČR, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Česká manažerská asociace.

Kdo získá manažerské „zlato“?
Kdo to bude, se opravdu dovíme až 25. dubna. Soutěž si jako jedna z mála akcí tohoto druhu udržuje vysoký standard výběru a velmi důsledného hodnocení. Ti, kteří projdou několikastupňovým sítem, pak zcela jistě budou náležet ke špičce ve svém oboru, ke klubu elitních konkurenceschopných manažerů, ke skupině „mozků“ s jasnou vizí v globálním světě.

Pokud se ptáte, jak nominovat, tak můžeme poradit, že nejrychlejší způsob, jak získat informace, je zavolat na Českou manažerskou asociaci, kde vám rádi poradí s nominací!

Jen připomínáme, že soutěž i nominace mají svá jasná a pevná pravidla. Pro soutěž je aktivních téměř 300 nominačních míst – jsou to např. svazy, unie, asociace a kluby vyhlašovatelů, komory, asociace poradenských kanceláří, další sdružení a společnosti, krajské úřady, vysoké školy a univerzity i individuální nominátoři. Rastislav Lukovič, ředitel Projektové kanceláře ČMA a organizátor akce upřesňuje: „Navržený manažer musí splňovat mnohá kritéria, např. vykonávat funkci déle než tři roky, musí v ní být úspěšný a subjekt, který řídí, musí mít daňovou povinnost v České republice. Své tipy můžete volat rovnou k nám na ČMA – tel.: 241 087 325, nebo poslat e-poštou na lukovic@cma.cz, kde s nimi budeme dál v týmu odborníků pracovat.“

Lýdie Procházková, tisková mluvčí MR 2012