Tanja Vainio uvítala členy ČMA v expozici ABB na MSV Brno

Tanja Vainio uvítala členy ČMA v expozici ABB na MSV Brno

12 října, 2019

ZOBRAZIT CELOU FOTOGALERII

 

Součástí aktivit České manažerské asociace (ČMA) na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně byla návštěva expozice společnosti ABB a diskuse s její CEO, jíž je absolutní vítězka soutěže MANAŽER ROKU 2018 Tania Vaino. Ta byla jednou z hlavních řečníků konference ČMA názvem Digitální budoucnost firem – recept úspěchu, kterou ČMA uspořádala 7. října v rámci doprovodného programu 61. ročníku MSV. Na stánek zavítala po skončení konference skupina členů ČMA a hostů, aby zde debatovala i s jejími kolegy a spolupracovníky.

Expozice tohoto globálního technologického lídra se letos nesla v originálním duchu a unikátní formě. Prezentovala zejména partnerství s předními výrobními společnostmi, což je klíčovým prvkem strategie ABB. Proto letos sdílí ABB svůj stánek s partnerskou firmou B&R a technologickými partnery jako je například Hewlett Packard Enterprise a systémovými integrátory robotů ABB.

Na stánku každá ze spolupracujících firem demonstrovala některý ze svých dosavadních úspěchů. Šlo například o stanice Bin picking, která je špičkovou aplikací přesného robotického odebírání a manipulace s díly, na které ABB spolupracovalo s firmou Photoneo. Dále návštěvníky přivítala technologie ABB Smart Sensors vyvinutá ve spolupráci s Aruba Networks, zajišťující bezpečný spolehlivý a hlavně efektivní provoz nebo robotické pracoviště se strojovým viděním vyvinuté ve spolupráci se společností Eltep. Součástí expozice byl kolaborativní robot  IRB 14000 – YuMI, který předvedl přesný karetní trik.

A myšlenka Tanji Vanio na závěr: “You have to go with the flow to stay in business.”