Soutěž MANAŽER ROKU – manažeři ji oceňují

Soutěž MANAŽER ROKU – manažeři ji oceňují

17 prosince, 2018

Anketa České manažerské asociace zjišťovala názory manažerů na soutěž MANAŽER ROKU. Zjistila pozitivní názory.

Soutěž MANAŽER ROKU a její 26. ročník je v plném běhu. Do konce února 2019 mají zájemci o účast šanci přihlásit se na www.manazerroku.cz. V této souvislosti jsme se zeptali několika vítězů či finalistů předchozích ročníků na jejich názor na přínos soutěže. Oslovení manažeři se shodli v tom, že zapojení do soutěže byla skvělá zkušenost.

„Měl jsem možnost vyměňovat si názory, poznat různorodé styly řízení, inspirovat se, motivovat a porovnat se navzájem,“ uvedl ředitel společnosti Koyo Bearings Česká republika, Petr Novák. Podobně na účast nahlíží generální ředitel chudeřické AGC Automotive Czech, Luděk Steklý. „Soutěž nabízí možnost k zamyšlení a uvědomění si toho, co ostatní nominovaní okolo mě dělají jinak a třeba lépe,“ říká.

Ladislav Verner, majitel a šéf strojírenské firmy Soma příznivě hodnotí skutečnost, že se soutěž snaží vyhledávat a oceňovat i manažery méně známé. „Soutěž je přínosná pro společnost, pokud upřednostní skutečné manažery před těmi, kteří jedou v hlavním servilním proudu doby,“ poznamenává.

K přínosům soutěže se vyjádřili i tři další zástupci podnikatelské sféry, kteří v letošním roce obdrželi od vyhlašovatele soutěže České manažerské asociace titul Manažer čtvrtstoletí. Patří mezi ně i Jan Rýdl z TOS Varnsdorf, pro něhož soutěž znamená ohodnocení práce týmu lidí, kteří se podílejí na úspěchu firmy. Stejný názor zastává i Vladimír Feix, dlouholetý šéf Českého porcelánu.

Pozitivně hodnotí MANAŽERA ROKU Jaroslava Valová ze SIKO koupelny. „Doporučuji, aby se manažeři do této soutěže přihlásili. Jednak se budou setkávat s úspěšnými manažery a jejich příběhy. Obohatí to jejich podnikatelský, tak i osobní život,“ zve k účasti.

VIDEO ze křtu knihy o manažerech „100 let od začátku svobodného podnikání v Československu“ s vyjádřeními osobností k soutěži MANAŽER ROKU