Představení účastníka 27. ročníku MR Martina Hausenblase

Martin Hausenblas, MBA, akcionář ADLER Czech, a.s. je finalistou 27. ročníku soutěže MANŽER ROKU. Je respektovaným podnikatelem, filantropem a vizionářem v oblasti udržitelnosti měst a společnosti, elektromobility a autonomní dopravy.

Martin Hausenblas, MBA
Akcionář
ADLER Czech, a.s.

 

Krédo: Quitters never win and winners never quit.

Je respektovaným podnikatelem, filantropem a vizionářem v oblasti udržitelnosti měst a společnosti, elektromobility a autonomní dopravy. V roce 2000 zakládal firmu ADLER Czech, která je dnes jedním z největších výrobců a vývozců reklamního textilu v Evropě. V roce 2013 stál u zrodu přepravního startupu Liftago, který patří mezi hlavní hráče v odvětví. Dříve pracoval ve firmě Herbalife jako obchodník a manažer, spoluzakládal reklamní agenturu Asterix. Je zastupitelem Ústí nad Labem. V regionu otevřel coworkingové centrum, založil stipendijní fond pro vzdělání mladých lidí. Je členem řady organizací a institucí.

V roce 2000 zakládal firmu ADLER Czech, která je dnes jedním z největších výrobců a vývozců reklamního textilu v Evropě. V roce 2013 stál u zrodu přepravního startupu Liftago, který patří mezi hlavní hráče v odvětví. Dříve pracoval ve firmě Herbalife jako obchodník a manažer, spoluzakládal reklamní agenturu Asterix. Je zastupitelem Ústí nad Labem. V regionu otevřel coworkingové centrum, založil stipendijní fond pro vzdělání mladých lidí. Je členem řady organizací a institucí.