Představení účastníka 27. ročníku MR Martina Hausenblase

Představení účastníka 27. ročníku MR Martina Hausenblase

30 září, 2020

Martin Hausenblas, MBA, akcionář ADLER Czech, a.s. je finalistou 27. ročníku soutěže MANŽER ROKU. Je respektovaným podnikatelem, filantropem a vizionářem v oblasti udržitelnosti měst a společnosti, elektromobility a autonomní dopravy.

Martin Hausenblas, MBA
Akcionář
ADLER Czech, a.s.

 

Krédo: Quitters never win and winners never quit.

Je respektovaným podnikatelem, filantropem a vizionářem v oblasti udržitelnosti měst a společnosti, elektromobility a autonomní dopravy. V roce 2000 zakládal firmu ADLER Czech, která je dnes jedním z největších výrobců a vývozců reklamního textilu v Evropě. V roce 2013 stál u zrodu přepravního startupu Liftago, který patří mezi hlavní hráče v odvětví. Dříve pracoval ve firmě Herbalife jako obchodník a manažer, spoluzakládal reklamní agenturu Asterix. Je zastupitelem Ústí nad Labem. V regionu otevřel coworkingové centrum, založil stipendijní fond pro vzdělání mladých lidí. Je členem řady organizací a institucí.

V roce 2000 zakládal firmu ADLER Czech, která je dnes jedním z největších výrobců a vývozců reklamního textilu v Evropě. V roce 2013 stál u zrodu přepravního startupu Liftago, který patří mezi hlavní hráče v odvětví. Dříve pracoval ve firmě Herbalife jako obchodník a manažer, spoluzakládal reklamní agenturu Asterix. Je zastupitelem Ústí nad Labem. V regionu otevřel coworkingové centrum, založil stipendijní fond pro vzdělání mladých lidí. Je členem řady organizací a institucí.