Nominace jsou spuštěny!

Nominace jsou spuštěny!

21 ledna, 2024

Nominace do soutěže MANAŽER ROKU 2023 jsou spuštěny!

Zapojte se do prestižní soutěže MANAŽER ROKU a objevte, co Vás může odlišit od ostatních. Každý účastník přináší svůj jedinečný důvod pro účast a nadcházející ročník slibuje být o to více vzrušující. Tento ročník bude opět probíhat dvoukolově, nicméně novinkou je, že před hodnotící komisi se dostane mnohem více finalistů. Bude tak možné ještě lépe objevit talenty a excelence jednotlivých manažerů.

Věřím, že i v tomto ročníku soutěží projde mnoho významných jmen, finalistů s jedinečnými manažerskými příběhy i nováčků, pro které to může být velice cenná zkušenost. Už jen vyplnit soutěžní přihlášku umožní soutěžícím se na chvíli zastavit, podívat se na své silné i slabé stránky, revidovat vize a další hodnoty. Slavnostní vyhlášení 14. května 2024, které se nově uskuteční v hotelu Diplomat, pak nabízí úžasnou možnost seznámení se a networkingu mezi soutěžícími navzájem.

Jedním z nejdůležitějších termínů by nyní měl být 25. březen 2024, do kdy je možné se do soutěže přihlásit. Doporučuji tedy neotálet!