Digitální budoucnost firem – recept úspěchu

Digitální budoucnost firem – recept úspěchu

16 srpna, 2019

Česká manažerská asociace a Klub Manažerů roku vás srdečně zvou na odbornou konferenci

Digitální budoucnost firem – recept úspěchu

Konference je součástí doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno 2019, proběhne formou panelové diskuse.

Kdy: 7. října 2019

Kde: konferenční sál E4

Čas: 9.30 – 11.30 hodin

 

V panelu vystoupí úspěšní účastníci soutěže MANAŽER ROKU

Tanja Vainio, CEO společnosti ABB pro ČR a SR – vítězka 26. ročníku

Niclas Pfüller, CEO a jednatel Brose CZ – vítěz kateg. Zahraniční manažer

Adam Liška, výrobní ředitel a prokurista Bekaert Petrovice – TOP10

Jan Korol  – konzultant v oblasti digitalizace procesů a vytěžování velkých dat, vítěz ceny Inovace pro udržitelný rozvoj v kategorii Průmysl

 

Program odborné konference

  • 9.30 – 10.00        úvodní slovo – ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček
  • 10.00 – 10.45     vystoupení hlavních řečníků
  • 10.45 – 11.30     panelová diskuse

Budeme se těšit na Vaši účast, vstup na konferenci zdarma

 

Rezervujte si tento termín ve svém kalendáři, účast potvrďte obratem na e-mail:  gajdos@cma.cz

 

Tanja Vainio, generální ředitelka společnosti ABB pro ČR a SR

Vítězka soutěže MANAŽER ROKU – Manažerka roku 2019

Patří mezi nejúspěšnější ženy v businessu u nás. Inspirativní pro Tanju Vainio je pracovat pro ABB, lídra v oborech elektrotechnických výrobků, robotiky a pohonů, průmyslové automatizace a energetiky. Pochází z Finska, kde vystudovala obor strojního inženýrství na Tampere University of Technology a poté absolvovala americký Massachusetts Institute of Technology, kde získala tituly MBA a MSc. v oboru inženýring se specializací na řízení dodavatelských řetězců.

 

Niclas PFÜLLER, generální ředitel a jednatel Brose CZ

Vítěz kategorie Zahraniční manažer v soutěži MANAŽER ROKU

Svými kolegy je považován za vizionářského a podnikavého lídra. V ČR vybudoval dva úspěšné podniky, které se řadí k těm největším v rámci obou mateřských koncernů – Dura Automotive ČR a Brose CZ. Přesvědčil akcionáře o potenciálu ČR a podařilo se mu zřídit výrobní závod s novým vývojovým oddělením. Přispěl k založení inovativního duálně vzdělávacího centra pro budoucí mechatroniky. Brose je pátým největším dodavatelem automobilového průmyslu v rodinném vlastnictví na světě. Podnik vyvíjí a vyrábí mechatronické systémy do dveří a sedadel automobilů, ale i elektrické motory a pohony.

 

Adam LIŠKA, výrobní ředitel a prokurista, Bekaert Petrovice

Umístil se v TOP10 nejlepších v soutěži MANAŽER ROKU

Firma s více než 35 letou historií výroby vláken Dramix je vedoucí firmou v oboru. Má na tom svůj podíl i Adam Liška, který stojí za řadou úspěšných projektů. Svou excelenci staví na znalostech a odbornosti, ale stejně tak do všeho dává srdce, radost a nadšení.

 

Jan Korol, konzultant v oblasti digitalizace procesů a vytěžování velkých dat

Vítěz ceny Inovace pro udržitelný rozvoj v kategorii Průmysl v soutěži MANAŽER ROKU

V oblasti cloudových úložišť a práce s big daty je profesionál. Zabývá se digitalizací procesů, tvorbou velkých dat, jejich zpracováním, vizualizací (systémy BI) a jejich dalším vytěžováním. Vnímá obrovský potenciál strojového učení a systémů umělé inteligence. Donedávna působil ve firmě ADLER, kde spolupracoval s katedrou robotiky Fakulty strojní VŠB-TU Ostrava na vývoji robotických přístrojů. Součástí jeho návrhu byla tepelná izolace budovy, interní regulace teploty a úsporné LED osvětlení včetně propracovaného požárního systému.

 

Odborná konference ČMA Digitální budoucnost firem – recept úspěchu se uskuteční s laskavou podporou Správy silnic a železnic Pardubického kraje:

 

O České manažerské asociaci

Dobrovolné nezávislé sdružení řídících pracovníků – manažerů. Asociace vznikla v roce 1990 a jejím posláním je působit na rozvíjení odborných schopností svých členů, v roce 2019 například v rámci projektu Grow with Google či prostřednictvím tříletého projektu zaměřeného převážně na zlepšení soft skills manažerů. Ročně pořádá ČMA velké konference na celostátní úrovni, například Kam kráčí management, ale i desítky akcí v 15 regionálních a odborných klubech. Je vyhlašovatelem prestižní soutěže MANAŽER ROKU, v letošním roce soutěž vstoupila do 27. ročníku. ČMA je spoluzakladatelem České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj CBCSD. Od května 2019 se ČMA stala členem evropské asociace manažerů CEC European Managers, která sdružuje přes milion manažerů.

 

Původní zpráva