25. ročník soutěže MANAŽER ROKU ocení manažery uplynulého čtvrtstoletí

Řídící výbor soutěže MANAŽER ROKU ve středu 27. září na svém zasedání rozhodl o podobě 25. ročníku soutěže. Slavnostní uzavření čtvrtstoletí proběhne oceněním českých manažerských osobností, které byly vyzdvihnuty v průběhu dvaceti pěti let soutěže. Řídící výbor rozhodl, že u této příležitosti mimořádně nebudou probíhat nominace finalistů do 25. ročníku.

„25. ročník soutěže, který příhodně probíhá v roce stého výročí založení republiky, je ideální příležitostí ohlédnout se zpět a připomenout si, co vše se v českém managementu událo,“ přiblížil podobu připravovaného ročníku Pavel Kafka, prezident České manažerské asociace.

Soutěž MANAŽER ROKU od roku 1993 zviditelňuje a vyzdvihává vynikající výsledky práce manažerů v České republice. U vzniku soutěže stály Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Poslední dva zmínění vyhlašovatelé se v roce 2018 budou soustřeďovat na sté výročí průmyslu v ČR, a z toho důvodu se rozhodly od soutěže odstoupit.

Slavnostní ceremoniál k 25 letům soutěže proběhne 19. dubna 2018 za účasti předních českých manažerů, politické reprezentace a významných osobností České republiky.

 

JUDr. Rostislav Dvořák
Předseda Řídícího výboru MR 

Ing. Pavel Kafka
Prezident České manažerské asociace