Vizionář Martin Hausenblas o vzestupu své firmy

Vizionář Martin Hausenblas o vzestupu své firmy

16 dubna, 2021

Vítězem kategorie Vizionář se ve 27. ročníku soutěže MANAŽER ROKU stal Martin Hausenblas, spoluakcionář Malfini (dříve ADLER Czech, a.s.), zakladatel Liftaga, politik, podnikatel, filantrop. A také čerstvý Podnikatel roku 2020 Ústeckého kraje.

Jako každý, kdo se o titul uchází, také on vyplnil obsáhlou přihlášku. Nechybí v ní otázka na klíčové podněty, které ho k podnikání přivedly, a inspiraci, kterou při vedení firmy předává dál.

Tady je jeho odpověď:
“Mým hlavním osobním přínosem pro firmu je od samého počátku strategie, kterou dělám srdcem. Dávám firmě vizi a hodnoty, které korespondují s udržitelností. Od samého počátku bylo mou vizí vybudovat firmu, která se stane leaderem na trhu reklamního textilu. Hlavním stimulem rozvoje společnosti ADLER byl vstup do Evropské unie. Tady jsme se chopili příležitosti a na, ve své době inovativních základech, jsme vybudovali každoročně rostoucí evropskou společnost. Odlišnost vidím především v etice, firma je stavěna na zdravých a udržitelných základech a především kvalitě produktů a služeb i inovacích.”