Galerie významných českých manažerů Jadrana Šetlíka

Rozsáhlý projekt Galerie Milenia –  „Osobnosti naší vlasti – odkaz budoucím generacím“ nově zahrnuje Portréty významných špičkových manažerských osobností, které se zasloužily o rozvoj podnikání a celé společnosti v České republice. Na prvním místě je unikátní historický portrét Tomáše Bati.

Galerie představuje jednotlivé osobnosti českého managementu, které byly v dubnu 2018 oceněny na Pražském hradě prestižním titulem „Manažer čtvrtstoletí“. V dalším záběru Jadrana Šetlíka budou nejlepší manažeři, kteří byli oceněni titulem Manažer/ka roku a vybraní finalisté jednotlivých ročníků.

Ocenění Manažer roku je jedinečné profesní uznání kvality a odbornosti vybrané manažerské osobnosti napříč odvětvími, profesemi a regiony ČR.

Ne všechny tváře jsou možná veřejně či mediálně známé, přesto však tito lidé významně přispívají k rozvoji oboru, který je důležitý pro zvýšení konkurenční schopnosti našich podniků.

Projekt není uzavřeným celkem a bude průběžně obohacován o nové oceněné manažerské osobnosti ČR a Galerie portrétů roku bude prezentována v rámci slavnostního večera při udílení cen Manažer roku v Praze a dále v jednotlivých regionech na akcích, které bude pořádat ČMA během roku. Ve spolupráci s Jadranem Šetlíkem se budou konat další akce v rámci jeho Galerie Le Palais Art Hotel Prague (viz krátký videoklip), ambasádách a kulturních centrech v ČR i zahraničí. V Galerii jsou již zařazeni např. Tomáš Baťa, Pavel Kafka, Zdeněk Pelc, Marta Nováková, Ludmila Koutská, Milan Zelený, Olga Kupec, Roman Knap, Hana Šmejkalová nebo Olga Girstlová. Každý obraz je prestižním autorským originálem vysoké umělecké hodnoty.

Kromě výšeuvedených akcí a eventů uvažujeme také o „virtuální galerii manažerských osobností“, která by české manažery reprezentovala nejen u nás, ale také v rámci Evropské manažerské asociace (která má 1 milion členů), jejíž jsme se v květnu 2019 stali členy.

Křest Galerie proběhne dne 19. října 2021 při slavnostním vyhlášení Manažera a Manažerky roku 2020.