Česká manažerská asociace zvolila nového prezidenta

Česká manažerská asociace zvolila nového prezidenta

26 června, 2020

 

FOTOGALERIE Tisková zpráva

 

Novým prezidentem České manažerské asociace (ČMA) se stal Ing. Petr Kazík, Ph.D., její dlouholetý aktivní člen, majitel vzdělávací a poradenské společnost AHRA se zkušenostmi vrcholového manažera a konzultanta významných společností. Zvolen byl jako šestý prezident ČMA po jednání Shromáždění delegátů zastupujících širokou členskou základnu a patnáct regionálně či odborně zaměřených klubů.

Asociace si zvolila také devítičlenné prezídium, v němž se objevilo hned několik nových tváří jako je Adam Liška, předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje a výrobní ředitel a prokurista Bekaert Petrovice, Vadim Petrov, člen Rady pro televizní a rozhlasové vysílání a aktivní ambasador ČMA, Tomáš Macků, ředitel vnějších vztahů výzkumné agentury IPSOS či Olga Girstlová, jednatelka společnosti Flexibuild Technology a GrowBUSINESS.

Výraznou změnou je generační obměna vedení asociace, mladší a střední generace představuje nyní v prezídiu většinu. Mladší manažeři se v letošním roce objevili i na pozicích předsedů klubů, tedy v ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje, Klubu Morava ČMA a Klubu předškolního vzdělávání.

Právě rozšíření členské základny a oslovení a získání mladších členů do řad ČMA je jednou z priorit prezidenta ČMA Petra Kazíka. „Česká manažerská asociace má co nabídnout mladší generaci manažerů, úspěšné zkušené osobnosti, transfer zkušeností, networking. Mezi současnými členy vidím chuť mnoha z nich aktivněji se zapojit do činnosti asociace. Příkladem je klub na Severní Moravě, který během čtyř měsíců získal čtyřicet členů. Kluby jsou pro nás klíčové,“ uvedl prezident ČMA, která si letos připomíná 30 let od svého založení.

Videorozhovor o prioritách nového prezidenta ČMA Petra Kazíka najdete ZDE.

Medailonky členů prezídia najdete ZDE.

Fotogalerii z volby prezidenta najdete ZDE.

 

Kdo je Ing. Petr Kazík, Ph.D.

Valnou část svého profesního života vykonával manažerské funkce v obchodu, marketingu a TOP managementu. Pracoval jako konzultant, lektor a kouč ve více než dvou stech významných společnostech. Založil vzdělávací a poradenskou společnost AHRA. Působí jako vysokoškolský pedagog, v letech 2007-2019 na Fakultě sociálních studií a Lékařské fakultě Ostravské univerzity, nyní na Pedagogické fakultě UK. Systematicky se věnuje hodnocení kvality a rozvoji excelence. Dlouhodobě se zabývá rozvojem lektorských dovedností. Proškolil na 500 lektorů, napsal dvě odborné knihy. V ČMA aktivně působí řadu let, je předsedou Hodnotitelské komise soutěže České manažerské asociace MANAŽER ROKU, členem Rady expertů ČMA, místopředsedou ELITE klubu MSK ČMA.

 

Členové prezidia České manažerské asociace

Petr Kazík – prezident majitel vzdělávací a poradenské společnost AHRA
Adam Liška – viceprezident výrobní ředitel a prokurista Bekaert Petrovice, předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje
Vilém Vrba – viceprezident managing partner ve společnosti skilled.cz, předseda Klubu mladých manažerů
Olga Girstlová – viceprezidentka jednatelka společnosti Flexibuild Technology a GrowBUSINESS
Ivo Gajdoš – viceprezident výkonný ředitel ČMA, předseda Pražského klubu ČMA
Tomáš Macků ředitel vnějších vztahů výzkumné agentury IPSOS
Olga Kupec majitelka společnosti Abydos
Vadim Petrov člen Rady pro televizní a rozhlasové vysílání, ambasador ČMA
Stanislav Moura řídící společník advokátní kanceláře Moural Staňa & Partneři

 

PhDr. Milan Mostýn
Tiskový mluvčí

Česká manažerská asociace
Václavské náměstí 21/831
113 60 Praha 1
www.cma.cz
e-mail: mostyn@cma.cz
mobil: +420 739 452 816