Česká manažerská asociace křtila knihu Návrat k prosperitě

Česká manažerská asociace křtila knihu Návrat k prosperitě

25 června, 2020

ZOBRAZIT CELOU FOTOGALERII Tisková zpráva

 

Česká manažerská asociace křtila knihu

Návrat k prosperitě

Česká manažerská asociace (ČMA) pokřtila včera svou knihu Návrat k prosperitě, která je unikátním souborem textů čtyř desítek renomovaných autorů. Kniha reaguje na aktuální důsledky koronavirové pandemie, ale hlavně, autoři v ní představují návrhy na cesty dosažení prosperity naší země v turbulentně měnícím se světě.

Křest proběhl v Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze, jehož vědecký ředitel prof. Vladimír Mařík je jedním z autorů, a to za přítomnosti dalších přispěvatelů a desítek členů asociace a hostů.

Oslovili jsme přední manažerské a podnikatelské osobnosti, aby představili svou reflexi na to, co se děje, jaký svět je teď, jaký bude a co tvoří potenciál k tomu, aby byl lepší,“ uvedl při setkání Vadim Petrov, předseda Redakční rady, také autor.

Křtu se zúčastnili další tvůrci knihy, členové České manažerské asociace, Tomáš Vala, generální ředitel společnosti SIKO, Olga Kupec, majitelka společnosti Abydos, Adam Liška, výrobní ředitel a prokurista Bekaert Petrovice, Tomáš Macků, ředitel vnějších vztahů výzkumné agentury IPSOS a bývalí prezidenti ČMA Pavel Kafka a Peter Choulík, výkonný ředitel ČMA Ivo Gajdoš a mluvčí asociace Milan Mostýn.

Česká manažerská asociace, stavovská organizace, zastupující v České republice manažery, podnikatele a lídry, knihu vydala v souvislosti s 30. výročím od svého založení.

 

Anotaci a recenzi knihy Návrat k prosperitě najdete na webové stránce asociace ZDE.

Foto ke stažení ZDE. Další informace najdete na webu ČMA www.cma.cz.

Kolektiv 40 autorů: Návrat k prosperit, Praha, červen 2020, 164 stran

Doporučená cena 250,- Kč, pro členy ČMA snížená cena

V případě zájmu o knihu se obraťte na kancelář ČMA:

Sára Rybářová, E-mail: rybarova@cma.cz, Tel.: 224 109 301

 

Křest knihy Návrat k prosperitě podpořila laskavě společnost Aramark, člen České manažerské asociace, jedna z největších a nejdynamičtějších společností v ČR poskytujících stravovací služby. Akci podpořila i dlouhodobě s Českou manažerskou asociací spolupracující Správa a údržba silnic Pardubického kraje.

 

PhDr. Milan Mostýn
tiskový mluvčí

Česká manažerská asociace
Václavské náměstí 21/831
113 60 Praha 1
E-mail: mostyn@cma.cz
Mobil: +420 739 452 816