Klub Manažerů roku

Klub Manažerů roku

Nositelé čestného titulu MANAŽER ROKU mají možnost se zapojit do prestižní platformy, díky níž se mohou setkávat, vyměňovat si informace a sdílet zkušenosti. Klub Manažerů roku vznikl z iniciativy vítězů soutěže.

Připravuje pravidelné odborné diskuse, regionální setkání s hejtmany, s představiteli vlády a dalšími politiky. Pořádá setkání se zajímavými manažery působícími v České republice, ale i v zahraničí. Je již zavedenou tradicí, že laureáti soutěže a členové klubu zvou ostatní členy do svých firem. Klub organizuje i společenské akce.

 

Poslání

Posláním klubu je výměna odborných informací a zkušeností, členům nabízí prostor pro dojednávání byznysu, ale i odpočinek a neformální networking. Mezi členy, kteří se profilují z nejrůznějších oborů činností, panuje přátelská atmosféra. Společně se podílejí na vytváření společenské prestiže této profese, mohou vést diskuse o nových trendech řízení, obchodních příležitostech i o dalších ožehavých tématech manažerského prostředí.

 

Co děláme

V den stoletého výročí vzniku republiky se v Obecním domě v Praze sešla 28. října 2018 desítka osobností s titulem Manažer čtvrtstoletí a další Manažeři roku. V reprezentačních místech naší historie společně pokřtili knihu 100 let od začátku svobodného podnikání v Československu. Křest byl jednou z akcí, kterou pořádal Klub Manažerů roku.

Členy Klubu, obvykle některý z laureátů, zve do své firmy. Například v roce 2018 na tuto tradici navázala Manažerka roku Marta Nováková, dřívější ministryně průmyslu a obchodu, která přijala členy klubu i ostatní členy ČMA na domácí půdě, v černé perle Moravskoslezského kraje, Ostravě. Společnost U&SLUNO, kterou zakládala a je její předsedkyní představenstva, zajistila prohlídku ostravského superpočítače Salomon a následně pobyt v kavárně Bolt Tower s vyhlídkou na město. Ale hlavně se diskutovalo o tom, jak úspěšně vést firmu k růstu, jak pracovat s mladou generací či s profesionály v oblasti IT.

Pod patronací Klubu Manažerů roku se pořádají kulaté stoly jako oficiální součást doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno.

Klub má za sebou za poslední roky skutečně široké spektrum akcí. Vzpomeňme setkání ve Františkových Lázních, kdy se o program postarala Manažerka roku, viceprezidentka ČMA a jednatelka společnosti Abydos Olga Kupec, která je dlouholetou podporovatelkou Festivalu Literární Františkovy Lázně.

Součástí činnosti klubu, který nabízí platformu pro udržování neformálních vazeb mezi vrcholovými manažery, bývají i úspěšná setkání s hejtmany v jednotlivých krajích.

O nás

Stažení dokumentu

 

Další informace poskytne výkonný ředitel ČMA Ivo Gajdoš: gajdos@cma.cz