Klub Manažerů roku

Klub manažerů roku (KMR) vznikl z iniciativy nositelů čestného titulu MANAŽER ROKU, kteří tak založili prestižní platformu, díky které se mohou výherci soutěže potkávat, vyměňovat informace a sdílet zkušenosti v průběhu celého roku. Členové klubu - tedy manažeři a podnikatelé, kteří reprezentují firmy na nejvyšších stupních řízení - v rámci aktivit klubu diskutují o nových trendech řízení, nových obchodních příležitostech a aktuálních tématech manažerského prostředí.

Klub manažerů roku pořádá pravidelná setkání a společenské akce přímo v mateřských firmách členů klubu nebo společně s Pražským manažerským klubem ČMA v rámci jeho programu. V roce 2015 se tak členové KMR mohli potkat v Golem Clubu s Libuší Šmuclerovou, generální ředitelkou Czech News Center, která se umístila v TOP 10 MR 2014, v centrále ČEZ s Danielem Benešem, generálním ředitelem skupiny ČEZ a Manažerem roku 2014 nebo přímo ve firmě PETROF, kde členy klubu přivítala Manažerka roku 2014 Zuzana Ceralová Petrofová. Do svého království, Divadla Spejbla a Hurvínka, manažery pozvala také Helena Štáchová, která se v roce 2015 stala Manažerkou odvětví Služby pro veřejnost – kultura a sport a také se umístila v TOP 10 MR 2014. Za oblast zemědělství se klub setkal s Tomášem Milichem ze společnosti OVUS nebo Josefem Kubišem z Agro Jesenice.

Pavel Kafka
mluvčí KMR

Soutěž MANAŽER ROKU není jen o tom jednom dni, i když výjimečném. Chceme, aby finalisté měli prospěch ze soutěže i po jejím slavnostním vyhlášení. Tam by to totiž mělo teprve začínat. Naším cílem je podporovat společně rozvoj manažerské profese, a to dlouhodobě.

Klubové akce pro rok 2018:

No post found

 

Klubové akce z předchozích let:

2017