Klub Manažerů roku
Klub Manažerů roku vznikl z iniciativy vítězů soutěže. Pro nositele čestného titulu MANAŽER ROKU nabízí platformu pro udržování neformálních vazeb, setkávání a výměnu a sdílení informací a zkušeností.
Svým členům nabízí příležitosti a prostor pro obchodní jednání, diskuze o nových trendech řízení, obchodních příležitostech a aktuálních tématech, ale i pro neformální inspirativní setkávání, odpočinek a networking.
Klub Manažerů roku pořádá pravidelné odborné diskuse, regionální setkání s hejtmany, s představiteli vlády a dalšími politiky, stejně jako se zajímavými manažery působícími v České republice i v zahraničí. Je již zavedenou tradicí, že laureáti soutěže a členové klubu zvou ostatní členy do svých firem. Klub organizuje i společenské akce.
Pod patronací Klubu Manažerů roku se pořádají kulaté stoly jako oficiální součást doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno.
O nás
Akce Klubu Manažerů roku
Setkání s MANAŽERKOU ROKU 2018
Tradiční setkání s členy klubu a ostatními manažery ČMA zorganizovala v Ostravě MANAŽERKA ROKU Marta Nováková, dřívější ministryně průmyslu a obchodu a zakladatelka a předsedkyně představenstva společnosti U&SLUNO. Součástí setkání byla i prohlídka ostravského superpočítače Salomon a neformální diskuze o tom, jak úspěšně vést firmu k růstu, jak pracovat s mladou generací či s profesionály v oblasti IT.
Literární Františkovy Lázně
O program setkání ve Františkových Lázních se postarala MANAŽERKA ROKU 2012, členka prezídia ČMA a jednatelka společnosti Abydos Olga Kupec. Je dlouholetou podporovatelkou festivalu Literární Františkovy Lázně, kterého se členové klubu mohli účastnit.
Křest knihy Manažeři se lvíčkem
Přesně sto let od vzniku republiky, 28. října 2018, pokřtila Česká manažerská asociace a ocenění MANAŽEŘI ČTVRTSTOLETÍ publikaci s názvem „100 let od začátku svobodného podnikání v Československu“ s podtitulem Manažeři se lvíčkem. Autorem knihy je Kamil Miketa a ČMA se stala jejím generálním partnerem.
Kniha přibližuje osudy největších podnikatelů a manažerů první republiky, jakými byli např. Tomáš Baťa, Emil Kolben a další osobnosti. Tehdy bylo Československo manažerskou velmocí – v roce 1924 se v Praze uskutečnil První mezinárodní kongres vědeckého řízení. Kniha popisuje i vývoj slavných značek (TATRA, PETROF a dalších) od jejich vzniku do současnosti.
Na slavnostní křest navázalo v Grégrově sále Obecního domu divadelní představení studia Ypsilon s názvem „Říjen 1918 – den po dni“.