Ročník 2014

Výsledky 22. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

 

MANAŽER ROKU Ing. Daniel Beneš, MBA ČEZ a. s.
MANAŽERKA ROKU Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová PETROF, spol. s r. o.

TOP 10 - abecední pořadí

  Jméno Firma
1 Ing. Daniel Beneš, MBA ČEZ a. s.
2 Ing. Vlastislav Bříza KOH-I-NOOR Holding a. s.
3 Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová PETROF, spol. s r. o.
4 Ing. Jan Czudek TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.
5 Ing. Leo Doseděl MODĚVA oděvní družstvo Konice
6 Ing. Jiří Holoubek ELCOM, a. s.
7 Ing. Josef Kubiš AGRO Jesenice u Prahy, a. s.
8 Ing. Jiří Kunert UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.
9 Jiřina Nepalová RENOMIA a. s.
10 Mgr. Helena Štáchová Divadlo S+H

 

Mladý manažerský talent, Vynikající manažer malé a střední firmy, Síň slávy, O nejlepší studentskou esej:

 

MLADÝ Manažerský talent Ing. Monika Šimánková, Ph.D. HESTEGO a. s.
Vynikající manažer malé firmy do 50 zaměstnanců Mgr. Helena Štáchová Divadlo S+H
Vynikající manažer STŘEDNÍ firmy do 250 zaměstnanců Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová PETROF, spol. s r. o.
SÍŇ SLÁVY Prof. Dr. Zdeněk Souček, DrSc. Management Focus
O NEJLEPŠÍ STUDENTSKOU ESEJ Patrik Borýsek VŠE Praha
O NEJLEPŠÍ STUDENTSKOU ESEJ Anežka Kolúchová Vysoká škola báňská – TU Ostrava
O NEJLEPŠÍ STUDENTSKOU ESEJ Lucie Vozáková Vysoká škola báňská – TU Ostrava

 

Manažeři odvětví:

 

Odvětví Jméno Firma
1. Zemědělství Ing. Josef Kubiš AGRO Jesenice u Prahy, a. s.
2. Potravinářská výroba Ing. Tomáš Milich OVUS – podnik živočišné výroby, spol. s r. o.
3. Výroba a prodej textilu, oděvů a tkanin Ing. Leo Doseděl MODĚVA oděvní družstvo Konice
4. Výroba pro sklářský průmysl Ing. Zdeněk Frelich AGC Flat Glass Czech a. s., člen skupiny AGC
5. Výroba a zpracování dřeva Ing. Vlastislav Bříza KOH-I-NOOR Holding a. s.
6. Zpracování plastů a gumy Ing. Czeslaw Kura, Ph.D., MBA PRO NORTH CZECH, a. s.
7. Chemie Ing. Josef Tichý Explosia a. s.
8. Výroba kovů a hutních výrobků Ing. Jan Czudek TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.
9. Výroba součástek pro strojní zařízení Zdeněk Sobota Obzor, výrobní družstvo, Plzeň
10.   Výroba a distribuce energií Ing. Daniel Beneš, MBA ČEZ a. s.
11.   Výroba modelů, nástrojů a nářadí Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová PETROF, spol. s r. o.
12.   Výroba strojů a zařízení Ing. Jan Houdek, Ph.D. INCO engineering, s. r. o.
13.   Výroba elektrických přístrojů a zařízení Ing. Jiří Holoubek ELCOM, a. s.
14.   Výroba komponentů pro stavebnictví Ing. Jindřich Zdráhal Mechanika Prostějov, výrobní družstvo
15.   Obchod a cestovní ruch Ing. Martina Grygar Březinová Sodexo Pass Česká republika, a. s.
16.   DOPRAVA A Letectví Ilona Plšková Aircraft Industries a. s.
17.   Bankovnictví a pojišťovnictví Jiřina Nepalová RENOMIA a. s.
18.   Informační technologie a vzdělávání PhDr. Pavel Makovský, Ph.D., MBA LIGS UNIVERSITY, s. r. o.
19.   Zdravotnictví A SOCIÁLNÍ SLUŽBY MUDr. Michaela Tomanová, MBA Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
20.   Veřejná správa – tajemník JUDr. Tomáš Elis Statutární město Opava
21.   Veřejná správa – představitel Mgr. František Lukl, MPA Město Kyjov
22.   Služby pro podnikatele – zemědělství Ing. Jiří Sobota Zemědělská společnost Sloveč, a. s.
23.   Služby pro veřejnost – kultura a sport Mgr. Helena Štáchová Divadlo S+H